Telefon :+48 665 051 349

Filip Załęcki

Opiekun klienta, sprzedaż i wynajem kontenerów

Kamil Pięta

02.10.2017

Poszukujemy do pracy na stanowisko: ślusarz

Miejsce pracy: Łazy (pow. warszawski zachodni)

Zakres obowiązków:

  • Piaskowanie i malowanie kontenerów
  • Naprawy i spawanie kontenerów
  • Obsługa specjalistycznego sprzętu: szlifierka, spawarka, nitownica

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, minimum zasadnicze zawodowe lub umiejętności techniczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność utrzymania porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym zespole pracowniczym, w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Dodatkowe gratisy jak np. karta multisport.

Praca w naszej firmie jest świetną okazją do pracy w zespole dynamicznych ludzi w celu rozwoju firmy na rozwijającym się rynku. Oferujemy pracownikom rozwój umiejętności zawodowych poprzez finansowanie szkoleń, udziału w konferencjach i kursach języków obcych. Aby dobrze odnaleźć się w naszym środowisku konieczna jest zaangażowanie, elastyczność i inicjatywa. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania na stronie
ogłoszenia lub mailowo na adres praca.depot@balticon.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.