Telefon :+48 665 051 349

Filip Załęcki

Specjalista ds. sprzedaży

Katarzyna Szandrowska

Specjalista ds. sprzedaży

Radosław Kotowski

Specjalista ds. sprzedaży

Tylko u nas znajdą Państwo tak szeroki wybór kontenerów chłodniczych w Warszawie – prowadzimy sprzedaż i wynajem mobilnych chłodni. Zapewniamy atrakcyjne ceny i doskonałe warunki wynajmu – w naszej firmie wynajmą Państwo kontener na dowolny czas, nie ma dla nas znaczenia, czy jest to 1 dzień czy nawet kilka lat!

Po zakupie lub podpisaniu umowy wynajmu, wybrana przez Państwa chłodnia zostanie dostarczona pod wskazany adres naszym własnym transportem. Kontenery są praktycznie od razu gotowe do pracy od chwili pojawienia się na placu – wystarczy jedynie podłączyć je do źródła zasilania! Zapewniamy pełną opiekę serwisową przez cały okres wynajmu.

 

Kontenery chłodnicze

 

Zakup kontenera chłodniczego to sposób na znaczne obniżenie kosztów związanych ze składowaniem towaru. Kompaktowe wymiary kontenera sprawią, że można je swobodnie umieścić na dowolnym placu, a praktycznie rozwiązane wnętrze pozwoli na umieszczenie dużych ilości palet w jego wnętrzu (do 33 euro palet w największych modelach)

Kontenery wyposażone są w wydajne agregaty, które pozwalają na szybkie zmrożenie czy schłodzenie produktu. Zakres pracy chłodni to -30 stopni do +40 stopni Celsjusza. Warto również wspomnieć o wyjątkowo niskim zapotrzebowaniu kontenera na prąd – to zaledwie 32 kW na dobę, co umożliwia kolejne oszczędności.