Telefon :+48 665 051 349

Filip Załęcki

Specjalista ds. sprzedaży

Katarzyna Szandrowska

Specjalista ds. sprzedaży

Radosław Kotowski

Specjalista ds. sprzedaży

Bogaty asortyment kontenerów w atrakcyjnych cenach. W naszym punkcie sprzedaży kontenerów morskich w Warszawie znajdą Państwo przenośne magazyny w różnych wersjach do wyboru – wymiary od 10 do 40 ft, ładowność do 33 euro palet. Obok sprzedaży kontenerów standardowych, oferujemy ich przeróbki, zgodnie z Państwa indywidualnym projektem i oczekiwaniami.

Proponujemy Państwu także usługę wynajęcia kontenerów morskich – zapewniamy wyjątkowo elastyczne warunki najmu i atrakcyjne ceny. Nie stosujemy ograniczeń czasowych – przenośne magazyny dostępne są zarówno na okres 24 godzin, jak i kilku miesięcy lub nawet lat! Przez cały okres wynajmu otrzymują Państwo pakiet profesjonalnej obsługi serwisowej.

 

Kontenery morskie

 

Dlaczego warto kupić lub wynająć kontener morski? Po pierwsze dlatego, że jest to idealna metoda na minimalizację kosztów związanych z utrzymywaniem przestrzeni magazynowej w firmie. Nabywając taki kontener unikają Państwo czasochłonnych i kosztownych procedur związanych z wynajmem bądź budową przestrzeni magazynowej.

Takie mini-magazyny to uniwersalna propozycja dla każdej firmy, w której przechowywanie towarów jest koniecznością. Nie zajmują dużo miejsca (zmieszczą się na każdym firmowym placu), a w razie potrzeby ich przeniesienie w inne miejsce nie stanowi problemu. Dodatkowo, jeden kontener może zapewnić aż 64 metry sześcienne przestrzeni ładunkowej!