Telefon :+48 665 051 349

Filip Załęcki

Specjalista ds. sprzedaży

Katarzyna Szandrowska

Specjalista ds. sprzedaży

Radosław Kotowski

Specjalista ds. sprzedaży

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą i wynajmem przenośnych magazynów, lecz także prowadzimy usługi skupu kontenerów magazynowych w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Zapewniamy doskonałe warunki skupu oraz szybkość transakcji – dzięki nam, szybko pozbędą się Państwo zbędnych kontenerów magazynowych.

Każdy kontener wyceniany jest indywidualnie, na podstawie aktualnego stanu technicznego – zapewniamy najlepsze warunki skupu w Warszawie, a zaproponowana przez nas cena będzie maksymalnie zbliżona do rynkowej wartości danego kontenera. Dobry stan techniczny automatycznie przełoży się na lepszą cenę odkupu!

 

Kontenery magazynowe

 

Już dziś łatwo pozbędą się Państwo niepotrzebnego kontenera magazynowego, pozostałego po zakończeniu inwestycji czy zmianie miejsca siedziby firmy. Wystarczy skontaktować się z naszym punktem skupu kontenerów magazynowych w Warszawie. Nie ma dla nas znaczenia, czy zostały zakupione u nas czy też w innej firmie.

Z chęcią odkupimy od Państwa kontenery każdego rodzaju. Współpraca z naszą firmą to gwarancja wygody – sami odbierzemy od Państwa niepotrzebne kontenery. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zrealizować odbiór kontenerów z dowolnego miejsca. To dla Państwa znaczna oszczędność czasu!