Telefon :+48 665 051 349

Filip Załęcki

Specjalista ds. sprzedaży

Katarzyna Szandrowska

Specjalista ds. sprzedaży

Radosław Kotowski

Specjalista ds. sprzedaży

Magazynowanie produktów spożywczych wcale nie musi być kosztowne! Doskonałym sposobem na niższe koszty przechowywania towarów szybko psujących się będzie zakup kontenera chłodniczego. To mobilny magazyn, który od chwili gdy pojawi się w Państwa firmie jest już gotowy do działania, a koszt jego zakupu to zaledwie ułamek kwoty wydanej na utrzymanie standardowego magazynu.

Ogromny wybór kontenerów chłodniczych w dobrych cenach. Polecamy zarówno rozwiązania fabrycznie nowe, jak i używane – po solidnym przeglądzie technicznym. Dodatkowo, przerobimy każdy kontener zgodnie z Państwa projektem zamontujemy okna, dodatkowe drzwi lub przerobimy wnętrze. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży kontenerów chłodniczych w Warszawie.

 

Kontenery chłodnicze

 

Koszty eksploatacji kontenera chłodniczego są minimalne – taka przenośna chłodnia zużywa minimalne ilości prądu (zaledwie 32 kW w ciągu doby), a poza tym nie wymaga żadnych zabiegów generujących jakiekolwiek koszty. Kupno kontenera chłodniczego jest zatem świetnym sposobem na naprawdę spore oszczędności w Państwa firmie.

Kontenery chłodnicze to w pełni mobilne rozwiązania. Gdy zajdzie taka potrzeba, praktycznie w każdej chwili przeniosą je Państwo w dowolnie wybrane miejsce. Aby zaczęły działać, wystarczy jedynie podłączyć je do źródła zasilania. To doskonała alternatywa dla drogiego wynajmu czy budowy powierzchni magazynowych.