Telefon :+48 665 051 349

Filip Załęcki

Specjalista ds. sprzedaży

Katarzyna Szandrowska

Specjalista ds. sprzedaży

Radosław Kotowski

Specjalista ds. sprzedaży

Kontenery magazynowe to doskonała alternatywa dla osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni magazynowej. Zakupione przez Państwa kontenery dowieziemy pod dowolny adres własnym transportem. Od chwili dostarczenia, kontenery są już gotowe do działania – wystarczy umieścić je na placu. To rozwiązania, które sprawdzą się w branży budowlanej, motoryzacyjnej czy transportowej.

Sprzedajemy kontenery magazynowe – u nas znajdą Państwo zarówno standardowe kontenery o doskonałych parametrach! Na przykład, już w bazowej wersji kontenera (czyli 40 ft) powierzchnia podłogi wynosi 27 metrów kwadratowych, co daje pojemność ładunkową aż 64 metrów sześciennych! Dodatkowo, zapewniamy atrakcyjne ceny sprzedawanych produktów.

 

Kontenery magazynowe

 

Rozbudowa powierzchni magazynowej lub jej wynajem wcale nie musi oznaczać dużych inwestycji! Sprzedajemy kontenery magazynowe zdolne pomieścić do 33 europalet. Szeroki wybór kontenerów – oferujemy rozwiązania Open Top (ładowane od góry), a także Full Side Access (dostęp ze wszystkich stron, idealne do nietypowych przedmiotów) czy Double Door (łatwy dostęp do ładunku).

Ważnym atutem kontenerów magazynowych jest ich mobilność. Praktycznie w każdej chwili można przenieść kontenery do dowolnie wybranego miejsca – te mobilne magazyny dostosowane są do transportu. Co więcej, kontener pozwoli oszczędzić mnóstwo czasu – od momentu dostarczenia na plac jest praktycznie gotowy do efektywnego działania!