Telefon :+48 665 051 349

Filip Załęcki

Specjalista ds. sprzedaży

Katarzyna Szandrowska

Specjalista ds. sprzedaży

Radosław Kotowski

Specjalista ds. sprzedaży

U nas kupią Państwo kontenery morskie w najlepszych cenach w Warszawie. Zapewniamy największy wybór różnych modeli w jednym miejscu – w ofercie posiadamy zarówno kontenery w wersji standardowej (dostępne warianty to 10, 20, 40 ft) oraz usługę przeróbki każdego kontenera zgodnie z Państwa potrzebami!

Tego rodzaju kontenery idealnie sprawdzają się nie tylko w branży spożywczej, lecz także cenione są przez firmy z branży budowlanej, maszynowej, a przede wszystkim transportowej. Jak widać, to bardzo wszechstronne rozwiązanie! W ofercie posiadamy zarówno fabrycznie nowe kontenery, jak i produkty z drugiej ręki w atrakcyjnych cenach.

 

Kontenery morskie

 

Oferujemy kontenery morskie dzięki którym transport towarów na dalekich trasach będzie znacznie łatwiejszy. Te mobilne magazyny wyposażone są w agregaty chłodnicze, co chronić będzie przewożone w nich produkty żywnościowe, niezależnie od temperatury na dworze. Kontenery wyróżnia odporność na ekstremalne skoki temperatur (od -30 stopni do +40 stopni Celsjusza).

U nas znajdą Państwo szeroki wybór kontenerów morskich. Posiadamy różne rozmiary – 10, 20, 40 DC oraz rodzaje kontenerów. Dla spełnienia wszystkich Państwa potrzeb dotyczących transportu przygotowaliśmy kontenery typu Open Top (ładowane od góry), Full Side Access (ładowanie ze wszystkich stron) czy High Cube (powiększona przestrzeń ładunkowa).