Telefon :+48 665 051 349

Tomasz Kucharski

Specjalista ds. sprzedaży

Monika Majka

Specjalista ds. sprzedaży

Radosław Kotowski

Specjalista ds. sprzedaży

Wynajem kontenerów morskich na najlepszych warunkach w Warszawie – proponujemy atrakcyjne koszty najmu i szeroki wybór modeli kontenerów. W asortymencie naszej firmy dostępne zarówno morskie kontenery w wariantach standardowych, jak i dostosowanych do Państwa konkretnych potrzeb – szeroki zakres modyfikacji.

Zapewniamy bardzo elastyczne warunki korzystania z kontenerów – niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo kontenera morskiego na kilka lat, jeden miesiąc, a może nawet tylko na 24 godziny, nasza oferta doskonale trafi w potrzeby Państwa firmy. Wszystkie kontenery jakie wynajmujemy naszym Klientom prezentują bardzo dobry stan techniczny – przed wynajmem przechodzą dokładny przegląd.

 

Kontenery morskie

 

W ofercie szeroki wybór kontenerów o różnych wymiarach – dostępne modele o wielkości 10 ft, 20 ft czy też 40 ft (ładowność nawet do 21 euro palet). Przez cały okres trwania najmu zapewnimy Państwu pełen pakiet usług związanych z serwisowaniem kontenerów. Kontenery są gotowe do pracy od chwili dostarczenia!

Kontenery morskie to perfekcyjna propozycja dla przewozu towarów realizowanego w transporcie morskim, a także drogowym czy kolejowym. Te mobilne magazyny wykonane zostały z materiałów odpornych na wahania temperatur (wytrzymują od -30 do ponad +40 stopni Celsjusza), zapewniając pełne bezpieczeństwo transportowanym towarom.